Допоможіть будь ласка!!!!Знайдіть число, половина якого разом з його третиною дорівнює 40.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мерный Александр.

Ответ:

число 48

Объяснение:

Складываем уравнение
0,5x+\frac{1}{3} x = 40
множим все на 3 чтобы убрать тройку в знаменателе
1,5х + 1х = 120
2,5х = 120
Делим все на 2,5
х = 48

проверяем
48 : 2 + 48 : 3 =  24+16 = 40