Знайти знаменник геометричної прогресії -0,6; 1,2; -2,4;... 0,2 -0.2 2 -2


Ответы на вопрос

Отвечает Котова Валерия.

Ответ:            -2.

Объяснение:

Знайти знаменник геометричної    прогресії  

b1=-0,6;

b2=1,2;

b3=-2,4;...

------------------

q=?

Решение

q=b(n+1)/bn=1.2/(-0.6) = -2.4/1.2 = -2.