1. Задано функцію у=3x+1. а) знайти у, коли х=1; -3. б) знайти х, коли у=7 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Гуцуляк Саша.

y = 3x + 1

1)

x = 1 \\ y = 3 \times 1 + 1 = 3 + 1 = 4

2)

y = 7 \\ 3x + 1 = 7 \\ 3x = 7 - 1 \\ 3x = 6 \\ x = 6 \div 3 \\ x = 2