Алгебра 9 клас У квітковій лавці є 9 видів троянд, 4 види орхідей та 7 видів хризантем. 

а)Скількома способами можна вибрати букет з трьох різних квітів?  б)Скількома способами можна вибрати одну  квітку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Цыганков Женя.

Відповідь:

а) Для вибору букета з трьох різних квітів нам потрібно взнати кількість комбінацій з 9 троянд, 4 орхідей та 7 хризантем, які складаються з трьох різних квітів. Ми можемо вирішити це, застосувавши формулу комбінацій:

C(9, 3) * C(4, 3) * C(7, 3) = 84 * 4 * 35 = 11 760

Отже, є 11 760 способів вибрати букет з трьох різних квітів.

б) Для вибору однієї квітки нам потрібно просто додати кількість троянд, орхідей та хризантем:

9 + 4 + 7 = 20

Отже, є 20 способів вибрати одну квітку.

Пояснення: