Різниця двох чисел дорівнює 20, а їх сума 4. Знайди ці числа.​


Ответы на вопрос

Отвечает Рябов Саша.

Ответ:

x - y = 20

x + y = 4

2x = 24

x = 24 ÷ 2

x = 12

12 + y = 4

y = 4 - 12

y = -8