Тіло рухається прямолінійною ділянкою шляху, а його швидкість (у м/с) при цьому змінюється за

законом v(t)= 6t²+2t-2. На якій відстані (у м) від початку відліку знаходилося тіло через 1 с після початку руху, якщо через 2 с після початку руху ця відстань становила 18 м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Кристина.

Ответ:

через 1 с після початку руху тіло знаходилось на відстані 3 м від початку відліку.

Объяснение:

Знайдемо спочатку значення сталої інтегрування C, використавши відомі значення шляху:

x(2) = 2(2)³+2²(2)-2(2) + C = 18 м

C = 18 - 16 - 4 + 8 = 6 м

Тепер, використовуючи це значення C, можемо знайти відстань x через 1 с після початку руху:

x(1) = 2(1)³+1²(1)-2(1) + 6 = 3 м

Отже, через 1 с після початку руху тіло знаходилось на відстані 3 м від початку відліку.