Знайти похідну функції g(x)=x2-4x/x+1 у точці х0=-2 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Borodin Maxim.

g(x) =  \frac{ {x}^{2} - 4x }{x + 1}  \\  g'(x) =  \frac{( {x}^{2}  - 4x)' \times (x +1 ) - (x + 1)' \times (x {}^{2} - 4x) }{(x + 1) {}^{2} }  =  \\  \frac{(2x - 4)(x + 1) - ( {x }^{2} - 4x) }{ {x}^{2} + 2x + 1 }  =  \\  \frac{2 {x}^{2} + 2x - 4x - 4 -  {x}^{2}  + 4x }{ {x}^{2}  + 2x + 1}  =  \\  \frac{ {x}^{2} +2  x  - 4}{ {x}^{2}  + 2x + 1}  =  \frac{ {x}^{2} + 2x - 4 }{(x + 1) {}^{2} } \\ x_{0} =  - 2 \\ g'(x) =  \frac{( - 2) {}^{2}  + 2 \times ( - 2) - 4}{( - 2 + 1) {}^{2} }  =  \\  \frac{4 - 4 - 4}{1}  =  - 4