Розв'яжіть задачі: 1. У торбині 5 білих і 7 чорних куль. Яка ймовірність того що, беручи

навмання, виймуть з неї: а) білу кулю; б) чорну кулю? 2. В урні 30 жетонів з номерами від 1 до 30. Яка ймовірність того, що перший витягнутий з урни навмання жетон не міститиме цифри 6? 3. Зі 100 науковців установи англійською володіють 90, німецькою - 85, 80 осіб - обома цими мовами. Знайдіть імовірність того, що вибраний навманя науковець з цієї установи: а) володіє англійською або німецькою; б) не знає ні англійської, ні німецької.

Ответы на вопрос

Отвечает Боев Александр.

Ответ:

Объяснение:

1 . белая = 5/ 5+7 = 5/12

черная = 7/5+7 = 7/12

2. нам не нужны числа, которые имеют 6

это 6, 16, 26 - три числа

всего чисел 30

благоприятных исходов 30-3 = 27

вероятность = 27/30 =  9/10 = 0,9 = 90%

3. а)= 80/100 = 0,8 = 80 %

б) владеют двумя языками 80 чел

только немецким 85-80 = 5 человек

только английским = 90-80 = 10 человек

всего владеют другими языками 80+10+5 = 95 человек

не владеют языками 100-95 = 5 человек

вероятность = 5/100 = 0,05 = 5 %