Порівняйте вирази А=6*10 в мінус 3 степені та В=6*10 в мінус 2 сстепені


Ответы на вопрос

Отвечает Кисюк Анастасия.

Давайте порівняємо вирази А = 6 * 10^(-3) та В = 6 * 10^(-2).

В обох випадках ми маємо число 6 помножене на степінь числа 10. Однак, вираз А має степінь -3, а вираз В має степінь -2.

Для порівняння цих виразів, ми можемо перетворити їх до однакового вигляду за допомогою математичних операцій зі степенями. Для цього, ми можемо винести 10 з показників степенів та порівняти числові значення.

А = 6 * 10^(-3) = 6 * (1/10^3) = 6/1000 = 0.006

В = 6 * 10^(-2) = 6 * (1/10^2) = 6/100 = 0.06

Тепер, порівняємо числові значення:

А = 0.006

В = 0.06

Отже, вираз В = 6 * 10^(-2) більший за значенням, ніж вираз А = 6 * 10^(-3).