знайдіть значення виразу 10 в мінус 6 степені помножити на 10 в мінус четвертому степені поділити

на 10 мінус 4 степені в дужках в квадраті​

Ответы на вопрос

Отвечает Левченкова Ксения.

Ответ:

(10^-6*10^-4:10^-4)^2= (10^-10:10^-4)^2= (10^-6)^2= 10^-12

Объяснение: