Розв'яжіть рівняння 6(x - 2) + 5(1 - x) = x - 7​


Ответы на вопрос

Отвечает Хохолькова Елизавета.


6(x - 2) + 5(1 - x) = x - 7

6x - 12 + 5 - 5x = x - 7

6x - 5x - 12 + 5 = x - 7

x - 7 = x - 7

-7 = -7

Отримали твердження, що завжди є істинним. Дане рівняння має безліч розвʼязків.

Відповідь: x може мати будь-яке значення, тому що рівняння є тотожністю