783.Заповніть таблицю та побудуйте графік лінійної функції: 1) у = х - 3; 2) у = -Зх + 1.


Ответы на вопрос

Отвечает Воронцов Влад.

Ответ:

x y

0 -3

1 -2

2 -1

3 0

4 1

5 2

Объяснение:

Графік функції i = x - z

 |          *

2 |        *

 |      *  

1 |    *    

 |  *      

0 *--------*

 |          

 0  1  2  3  4  5

Таблиця для функції y = -x + 1

x y

0 1

1 0

2 -1

3 -2

4 -3

5 -4

Графік функції y = -x + 1

 |          *

2 |          

 |        *  

1 |      *    

 |    *      

0 *--------*

 |          

 0  1  2  3  4  5

Зверніть увагу, що графіком функції y = -x + 1 є пряма з від’ємним нахилом, яка перетинає вісь ординат у точці (0,1). Графік функції y = x - 3 також є прямою, але з додатним нахилом, яка перетинає вісь y в точці (0,-3)