Автобус, який рухався зі швидкістю 90. ГОД км/год, гальмував 5 с. Обчисліть прискорення та

швидкість руху автобуса через 3 с після початку гальмування?

Ответы на вопрос

Отвечает Mamytina Nastya.

Ответ:

Объяснение:

Щоб обчислити прискорення автобуса, нам потрібно використати формулу:

a = (v - u) / t,

де v - кінцева швидкість, u - початкова швидкість, і t - час.

На початку гальмування автобус рухався зі швидкістю 90 км/год, а через 5 секунд його швидкість стала рівною 0 км/год. Таким чином, ми можем використовувати:

u = 90 км/год

v = 0 км/год

t = 5 с

a = (0 - 90) / 5 = -18 км/год²

Прискорення автобуса дорівнює -18 км/год², що означає, що він зменшує швидкість на 18 км/год кожну секунду.

Тепер нам потрібно обчислити швидкість автобуса через 3 секунди після початку гальмування. Для цього ми можем використати іншу формулу:

v = u + at,

де a - прискорення, t - час.

u = 90 км/год

a = -18 км/год²

t = 3 с

v = 90 + (-18 × 3) = 36 км/год

Таким чином, швидкість автобуса через 3 секунди після початку гальмування дорівнює 36 км/год.