Спростіть вираз cos 2a + sin^2 a


Ответы на вопрос

Отвечает Андгуладзе Илья.

Ответ:cos 2a + sin^2 a = cos 2a + 1

Объяснение:Замінюємо sin^2 a на 1 - cos^2 a:

cos 2a + sin^2 a = cos 2a + (1 - cos^2 a)

Розкриваємо дужки та спрощуємо:

cos 2a + (1 - cos^2 a) = cos 2a + 1 - cos^2 a

Переносимо доданки з cos a вліво, отримуємо:

cos^2 a + cos 2a + 1 - cos^2 a = cos 2a + 1

Скасовуємо однакові доданки cos^2 a та -cos^2 a:

cos 2a + 1 = cos 2a + 1