Винесіть спільний множник за дужки:√26-√2​


Ответы на вопрос

Отвечает Раумова Мика.

Объяснение:

Щоб винести спільний множник за дужки, ми також можемо скористатися формулою різниці квадратів:

(a + b)(a - b) = a^2 - b^2

Для виразу √26 - √2 ми помітимо, що √26 можна представити як √(2*13) і спростити його до √2 * √13. Тоді наш вираз буде виглядати:

√26 - √2 = √2 * √13 - √2

Тепер ми можемо винести спільний множник за дужки, що є √2:

√2 * √13 - √2 = √2 * (√13 - 1)

Отже, вираз √26 - √2 можна записати як √2 * (√13 - 1).