СРОЧНО НУЖНО СЕЙЧАС! Функцію задано формулою y = -2x + 7. Знайдіть значення функції, якщо

значення аргументу дорівнює 5.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Сергей.

Розв'язок:

Значення аргументу це значення x, звідси

y = -2x+7, при x = 5

Підставимо значення x в рівняння:

y = -2·5+7

y = -10+7

y = -3.

Відповідь: -3.