Порівняти числа a і b якщо a-b=-0,3​


Ответы на вопрос

Отвечает Martirosyan Ani.

Ответ:

a<b

Объяснение:

Якщо a - b = -0,3, це означає, що a менше за b на 0,3 одиниці.

Отвечает Майер Александра.

Відповідь:

за властивістю нерівностей, якщо а-b<0, то а<b.

a-b=-0,3, -0,3<0;

отже, а<b.