Камінь вільно падає без початкової швидкості в ущелину. Яка глибина ущелини, якщо камінь

торкнувся дна через 6 с після початку падіння?

Ответы на вопрос

Отвечает Мухамбетжан Ильяс.

Відповідь:

≈180м

Пояснення:

маємо приблизний розрахунок, H=g*t²/2   де g-=10m/c²? t=6c⇒10*6²/2=180   тут не враховано опір повітря , швидкість звуку в повітрі.