ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!! Доведіть, що сума трьох послідовних парних чисел ділиться на 3.


Ответы на вопрос

Отвечает Ионин Никита.

Нехай 2x - перше з послідовним парних натуральних чисел, тоді 2x+2 - друге, 2x+4 - третє. Знайдемо їх суму: 2x+2x+2+2x+4=6x+6=3(x+2). Отже, дійсно сума трьох послідовних парних чисел ділиться на 3.

Отвечает Матюхина Полина.
Число ділиться на 6 тоді і тільки тоді, коли воно ділиться на 2 та на 3. Так как при
добавлении парных чисел Получается парное число то и сумма любых парных чисел делится на 6