. Сума катетів прямокутного трикутника дорівнює 17см. Знайдіть катети якщо гіпотенуза трикутника

дорівнює 13см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мусаева Эльнара.

Назвемо два катети прямокутного трикутника «a» і «b». Тоді ми можемо скористатися теоремою Піфагора, щоб знайти довжини катетів:

a^2 + b^2 = c^2

Де c - довжина гіпотенузи. Підставляючи задані значення:

a^2 + b^2 = 13^2

a^2 + b^2 = 169

тому,

a + b = 17

Зведення обох частин другого рівняння в квадрат:

(a + b)^2 = 17^2

a^2 + 2ab + b^2 = 289

Підставляючи перше рівняння:

a^2 + 2ab + b^2 = 289

169 + 2ab = 289

2ab = 120

ab = 60

Оскільки «a» і «b» є довжинами катетів прямокутного трикутника, і «a», і «b» мають бути додатними. Отже, "а" і "б" можна знайти за допомогою:

a = sqrt(ab)

b = ab / a

Отже, (a, b) = (12, 5) або (5, 12) можуть бути довжинами катетів трикутника.

Отвечает Косачёва Полина.

Ответ:

2

Объяснение:

17-13=4

4:2=2...,....................