Знайдіть перший член арифметичної прогресії, якщо її різниця і дев'ятий член відповідно дорівнюють:

0:2;-2​

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Руслан.

\displaystyle\bf\\\\d=0,2\\\\a_{9} =-2\\\\a_{1} =?\\\\\\a_{9} =a_{1} +8d\\\\a_{1} =a_{9} -8d=-2-8\cdot 0,2=-2-1,6=-3,6\\\\Otvet \ : \ a_{1} =-3,6