6-x+ (2x - 1)² = 4(x + 3)²​


Ответы на вопрос

Отвечает Гейдаров Камран.

Відповідь:

Пояснення:

Давайте розв'яжемо це рівняння:

6 - x + (2x - 1)² = 4(x + 3)²

Спочатку розкриваємо квадрат в дужках:

6 - x + 4x² - 4x + 1 = 4(x² + 6x + 9)

Після цього зберігаємо однакові терміни на одній стороні рівняння:

4x² - x - 33 = 0

Тепер можемо використати квадратне рівняння, щоб знайти значення x. Обчислюємо дискримінант:

D = (-1)² - 4 * 4 * (-33) = 529

Корені дискримінанту:

Корень(D) = 23

Отже, рівняння має два різних корені:

x1 = (1 + 23) / 8 = 3

x2 = (1 - 23) / 8 = -11/4

Відповідь: x1 = 3, x2 = -11/4.