Срочно,Аглебра 7 класс!Два номера! 1 При якому значенні а пара чисел (-4; 3) є розв’язком

рів­няння ах + 5у = 19? 2 Чи має розв’язки рівняння? 1) у^2=х^2 2)х^2+y^2=25

Ответы на вопрос

Отвечает Сепик Діана.

Відповідь:

1.

-4a+5*3=19

-4a+15=19

-4a=19-15

-4a=4

a=4:(-4)

a=-1

2.

1)y=|x|

y=-|x|

2)x=\sqrt{(5+y)(5-y)

x=-\sqrt{(5+y)(5-y)