Завдання легке просто роздаю бали, але відповідь написати. Побудуйте графік функції у=2х-3

користуючись графіком знайдіть : 1)значення функції при х=3 2)значення агументу, при якому у= -1

Ответы на вопрос

Отвечает Паскевич Катерина.

Ответ:

Побудуємо графік функції y = 2x −3.

Так як це лінійна функція, то для цього нам буде достатньо двох точок.

Складемо таблицю:

При х = 0, у = 2 · 0 - 3 = -3.

При х = 2, у = 2 · 2 - 3 = 1.

х | 0 | 2

у| -3 | 1

Проведемо через точки (0; -3) і (2; 1) пряму. Отримали графік даної функції.

1) Щоб знайти значення функції при х = 3, знайдемо на графіку точку з такою абсцисою і подивимося на її ординату. Це точка А (3; 3).

Значить, якщо х = 3, то у = 3.

2) Щоб знайти значення аргументу при у = -1, знайдемо на графіку точку з такою ординатою і подивимося на її абсцису. Це точка В (1; -1).

Значить, якщо у = -1, то х = 1.

Відповідь: 1) у = 3; 2) х = 1.