Маємо функцію y=f(x), де f(x)=1x. Знайди значення аргументу, за якого виконується рівність

f(x+5)=5f(x+8) С объяснением, пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Буняк Даня.

f(x+5) = 1 / (x+5)

Тепер знайдемо значення f(x+8):

f(x+8) = 1 / (x+8)

За умовою задачі, f(x+5) дорівнює 5 разам f(x+8):

f(x+5) = 5f(x+8)

1 / (x+5) = 5 * (1 / (x+8))

Розв'язуючи це рівняння, маємо:

1 / (x+5) = 5 / (x+8)

5(x+5) = x+8

5x+25 = x+8

4x = -17

x = -17/4

Отже, значення аргументу, за якого виконується рівність, дорівнює -17/4.

Отвечает Ланская Мария.

Відповідь:-2,38

Пояснення: