ДОПОМОЖІТЬ ДАМ 10 БАЛІВ Подати тричлен у вигляді квадрата a^2+10a+25=


Ответы на вопрос

Отвечает Сычёва Виктория.

Ответ:

(a + 5)^2

Объяснение:

За формулою скороченого множення (квадрат суми): a^2 + 10a + 25 = a^2 + 2×a×5 + 5^2 = (a + 5) ^2