Знайдіть значення функції y = 3x2 +5х +7, якщо x = -4.


Ответы на вопрос

Отвечает Мурашов Игорь.

Щоб знайти значення функції y = 3x^2 + 5x + 7 при x = -4, просто підставимо у вираз -4 замість x:

y = 3x^2 + 5x + 7

y = 3(-4)^2 + 5(-4) + 7

y = 3(16) - 20 + 7

y = 48 - 13

y = 35

Отже, значення функції y = 3x^2 + 5x + 7 при x = -4 дорівнює 35.

Отвечает Ким Владислав.

Ответ:

Щоб знайти значення функції y=3x2+5x+7 при x=-4, ми можемо підставити -4 за x і обчислити значення виразу:

y = 3(-4)2 + 5(-4) + 7

y = 3(16) - 20 + 7

y = 48 - 20 + 7

y = 35

Значення функції y для x=-4 дорівнює 35.