Числову послідовність здано формулою аn=2n+1 знайдіть перші три члена цієї послідовності


Ответы на вопрос

Отвечает Шталь Андрей.

Ответ: а1=3; а2=5; а3=7

Объяснение:

a1=2•1+1=3

а2=2•2+1=5

а3=2•3+1=7