Допоможіть.Задача: знайдіть два числа , сума чисел яких дорівнює -5,а їх добуток дорівнює -12


Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Матвей.

Ответ:

а = -6,78, в = 1,78

Объяснение:

Якщо візьмемо

а*в = -12 (добуток)

а+в = -5 (сума)

Тоді

а = -12 / в

-12 / в + в + 5 = 0

в² + 5 в - 12 = 0

В нас вийде

в = 1,78

а = -6,78

Сподіваюсь що допомогла)