4. Функцію задано формулою у = -2х + 7. Знайдіть: 1) значення функції, якщо значення аргументу

дорівнює 5; 2) значення аргументу, якщо значення функції дорівнює 3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сагындык Даниал.

y =  - 2x + 7

x = 5 \\ y =  - 2 \times 5 + 7 =  - 10 + 7 =  - 3

y = 3 \\  - 2x + 7 = 3 \\ 2x = 3 - 7 \\ 2x =  - 4 \\ x =  - 4 \div 2 \\ x =  - 2