Будь ласка допоможіть Склади лінійне рівняння якщо 1А=-8, б=1/7 2а=1,2,б=-3 1скільки розв'язків

має рівняння А)10х+3=8 Б)0х+5=1

Ответы на вопрос

Отвечает Сальникова Дарья.

Відповідь:

Пояснення:

  #   1)  y = - 8x + 1/7 ;        2)  y = 1,2x - 3 .

  #    А)  10х+3 = 8 ;   має один розв'язок ( корінь ) ;

         Б) 0х+5 = 1 ;   не має розв'язків ( коренів ) .