Y = -4x -2 а) знайти значення y, якщо x = 2; x = -3 б) знайти значення x, якщо y = -2; y = 18


Ответы на вопрос

Отвечает Құлымшин Данияр.

y =  - 4x - 2

x = 2 \\ y =  - 4 \times 2 - 2 =  - 8 - 2 =  - 10

x =  - 3 \\ y =  - 4 \times ( - 3) - 2 = 12 - 2 = 10

y =  - 2 \\  - 2 =  - 4x - 2 \\  - 4 {x}^{}  =  - 2 + 2 \\  - 4x = 0 \\ x = 0

y = 18 \\  - 4x - 2 = 18 \\  - 4x = 18 + 2 \\  - 4x = 20 \\ x =2 0 \div ( - 4) \\ x =  - 5