X² + x + 3 = 0 Помогите срочно ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кулаева Алина.

Відповідь:

Пояснення:


Отвечает Максимова Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

Ця квадратна рівняння можна вирішити за допомогою формули коренів квадратного рівняння:

Для рівняння вигляду ax² + bx + c = 0, де a ≠ 0, корені можна знайти за формулою:

x = (-b ± √(b² - 4ac)) / 2a

Отже, застосовуючи цю формулу до рівняння x² + x + 3 = 0, ми отримуємо:

a = 1, b = 1, c = 3

x = (-1 ± √(1² - 4×1×3)) / 2×1

x = (-1 ± √(-11)) / 2

Оскільки дискримінант (b² - 4ac) менше нуля, то рівняння x² + x + 3 = 0 не має розв'язків в множині дійсних чисел.