6. Графік якої з функцій проходить через точку A(-1; 2): a) y =2x+4; б) у =3x-2; в) у = 5х +3; г) у

= 2х? -​

Ответы на вопрос

Отвечает Абраменко Дарья.

Відповідь:

а) у=2х+4

Пояснення:

A(-1; 2)
х=-1,   у=2
а) у=2*(-1)+4=-2+4=2  -так
 

б) у=3*(-1)-2=-5 -ні

в) у=5*(-1)+3=-2         - ні

г)у=2(-1)=-2   =ні