Графік функції --- пряма що проходить через точку А (0:-1) і В(3;5) знайти за допомогою формули

функцію

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Ваня.

Ответ: y=2x-1.

Объяснение:

\displaystyle\\\boxed {\frac{x-x_A}{x_B-x_A} =\frac{y-y_A}{y_B-y_A} }\\\\A(0;-1)       \ \ \ \ \ \ B(3;5)\ \ \ \ \ \ \Rightarrow\\\\\frac{x-0}{3-0}=\frac{y-(-1)}{5-(-1)}  \\\\\\\frac{x}{3}=\frac{y+1}{5+1}\\\\\\\frac{x}{3} =\frac{y+1}{6} \ |*6\\\\\\\frac{6x}{3} =\frac{(y+1)*6}{6} \\\\\\2x=y+1\\\\y=2x-1.