Функція задана формулою у = 2х - 16 в) Чи проходить графік функції через точки А(-2; -20), B(2;

12)?ДОПОМОЖІТЬ​

Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Відповідь:

Графік функції  у = 2х - 16 проходить через точку А(-2; -20).

Пояснення:

Підставляємо замість х і y координати точок. Якщо значення співпадають, точка належить графіку функції.

перевіряємо точку А(-2; -20), тобто х = -2, у = - 20

- 20 = 2*(-2) - 16

- 20 = -4 - 16

- 20 = -20

перевіряємо точку B(2; 12), тобто х = 2, у = 12

12 = 2*2 - 16

12 = 4 - 16

12 \neq -12