Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину з осями координат графіка рівняння: 1)

x² - y=9; 2) x2 +y² =100.

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Денис.

Ответ:

(0; -9) (9; 0)

(0; 10) (10; 0)

Объяснение:

1) x² - y=9;

у=х²-9   х=0   у=-9;  у=0   х=9

2) x² + y² = 100.

у²=100-х²;  у=√(100-х²);  х=0   у=10;  у=0  х=10