ТЕРМІНОВО!!!! Функція задана формулою у = 4х - 5. Знайдіть :1) значення функції(у), якщо аргумент

(х) дорівнює 4;2) значення аргументу (х), якщо функції (у), дорівнює 9;3) чи проходить графiк функцiї через точку А (3; 8).​

Ответы на вопрос

Отвечает Барсукова Кира.

Відповідь:

1) у=11

2) х=3,5

3) Графiк функцiї не проходить через точку А (3; 8)

Пояснення:

y = 4x - 5

1) Якщо х=4, тоді у = 4*4-5=16-5=11

2) Якщо у=9, тоді

4х-5=9

4х=14

х= \frac{14}{4}

х= 3 \frac{2}{4}

х= 3 \frac{1}{2}

х=3,5

3) А (3; 8)

х=3; у=8

8 = 4*3 - 5

8 = 12 - 5

8 ≠ 7