Розв'язіть рівняння x²+4x-5=0


Ответы на вопрос

Отвечает Рожков Максим.

x²+4x-5=0

За теоремою Вієта:

x1 + x2 = -4

x1 + x2 = -5

x1 = 1

x2 = -5