2. Розв'язати графічно систему рiвнянь: (2x-y=3 3x+2y = 8​


Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Ксюша.

Ответ:Для розв'язання системи рівнянь графічно, ми можемо побудувати графіки обох рівнянь на координатній площині і знайти точку їх перетину - це буде розв'язок системи.

Рівняння 1: 2x - y = 3

Рівняння 2: 3x + 2y = 8

Для побудови графіків, спочатку виразимо з кожного рівняння змінну y:

2x - y = 3 => y = 2x - 3

3x + 2y = 8 => 2y = -3x + 8 => y = (-3/2)x + 4

Тепер ми маємо вирази для y відносно x для обох рівнянь. Тепер можемо побудувати графіки цих рівнянь на координатній площині і знайти точку їх перетину.

Графік рівняння 1 (синій колір):

y = 2x - 3

Графік рівняння 2 (червоний колір):

y = (-3/2)x + 4

Після побудови графіків, ми бачимо, що вони перетинаються в одній точці:

 |                    

4 +--------------+

 |   *          |

3 +------*-------+

 |              |

2 +-------*------+

 |              |

1 +-------+------

 |              |

0 +-------+------+-

 |              |

 -1             |

 ----------------+

        x

Отже, точка перетину графіків відповідає розв'язку системи рівнянь. З графіка ми бачимо, що ця точка приблизно має координати (2, 1). Таким чином, розв'язок системи рівнянь графічно - це x = 2, y = 1.

Объяснение: