Скласти рівняння корені якого 2 і -3​


Ответы на вопрос

Отвечает Лобацкая Арина.

Ответ:

х^2+x-6=0

Объяснение:

За т. Вієта:

х1+х2=-b=2-3=-1    b=1

x1x2=c=2*(-3)=-6

Отримуємо:
х^2+x-6=0

Можна кращу відповідь?