Директор фірми отримую 50000грн іна два його заступники-по 20000грн а решта 17 робітників фірми -по

4500 грн на місяц Знайдіть середню значення ,моду медіану заробітних плат у цій формі

Ответы на вопрос

Отвечает Земляной Дима.

Ответ:

Середня заробітна плата:

Сума всіх зарплат = (1 * 50000) + (2 * 20000) + (17 * 4500) = 161500 грн.

Середня заробітна плата = Сума всіх зарплат / Кількість працівників = 161500 / 20 = 8075 грн.

Мода:

У даному випадку є тільки один найпоширеніший елемент - 4500 грн, який мають 17 працівників.

Тому мода заробітних плат дорівнює 4500 грн.

Медіана:

Спочатку потрібно впорядкувати всі зарплати за зростанням.

20000, 20000, 4500, 4500, 4500, 4500, 4500, 4500, 4500, 4500, 4500, 4500, 4500, 4500, 4500, 4500, 4500, 50000.

Медіана - це середній елемент впорядкованого списку.

У цьому випадку середній елемент - 9-та зарплата, яка дорівнює 4500 грн.

Отже, медіана заробітних плат також дорівнює 4500 грн.

Объяснение:

якщо не складно поставте кращу

якщо не складно поставте кращувідповідь ;)