СРОООЧНООО!!! ДАЮ 70 БАЛЛОВ!!! Завдання 5. Розв'яжіть рiвняння 2х³ + x² - 3x =0, розклавши його

ліву частину на множники​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаджега Вікторіка.

Ответ:

x=-3/2

Объяснение:

x(x-1)(2x+3)=0

x=0, x-1=0,  2x+3=0

x-1=0

x=1.

x=0,x=1

x=-3/2