BAPIAHT 2 1° (1 бал). Знайдіть дискримінант квадратного тричлена та вка жiть кiлькiсть його

коренів: a) x² + 2x-3; 6) x2 - x + 7. 2° (1 бал). Розв'яжіть бiквадратне рівняння x + 3x² - 4 = 0. 3° (2 бали). Розкладіть на множники квадратний тричлен: a) 2x² + 8x - 10; б) -x² + 4x - 3. 4° (2 бали). Розв'яжіть рівняння 3х3 х² - 4х = 0, розклавши його ліву частину на множники. 5 (2 бали). Розв'яжіть дробове раціональне рівняння: a) 2x² - 7x 9-2x = x²-9 9-x² 6x 6) + x+1 16 11 x² + x 6 (2 бали). Відстань 120 км мотоцикліст подолав на 4 години швид ше, ніж велосипедист. Яка швидкість кожного з них, якщо швидкість мотоцикліста на 40 км/год бiльша, ніж швидкість велосипедиста?

Ответы на вопрос

Отвечает Бойчук Роман.

1. a

D=4-4*1*(-3)=16

x¹=2+√16/2=2+4/2=3

x²=2-√16/2=2-4/2=-1 (це тіп ненада тогошо вілємне число)

Відповідь: x¹=3. один корінь.

якщо норм я продовжу))