Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину з осями координат графіка функції у=0,5х+4


Ответы на вопрос

Отвечает Kravchenko Danil.

Відповідь:

Точки ( 0, 4 ) та ( -8; 0 ).

Пояснення:

У = 0,5х + 4

Точку перетину з віссю 0У можна знайти, якщо підставити до рівняння Х = 0, маємо:

У = 0,5 × 0 + 4 = 4

Отримаємо точку ( 0; 4 ).

Точку перетину з віссю 0Х можна знайти, якщо підставити до рівняння У = 0, маємо:

0 = 0,5Х + 4

0,5Х = -4

Х = -4 / 0,5 = -8

Отримаємо точку ( -8; 0 ).