5. Розв'язати задачу. Периметр прямокутника дорівнює 34 см, а його ширина на 3 см менша від

довжини. Обчисліть довжину і ширину даного прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Боталова Алёна.

Відповідь:

довжина прямокутника 10 см, а ширина 7 см.

Пояснення:

Давайте позначимо довжину прямокутника як "L", а ширину як "W." Ми знаємо, що периметр прямокутника дорівнює 34 см, що можна виразити так:

2L + 2W = 34 ... (Рівняння 1)

Враховуючи, що ширина на 3 см менша від довжини, можна записати рівняння:

W = L - 3 ... (Рівняння 2)

Щоб знайти довжину і ширину прямокутника, ми можемо розв’язати цю систему рівнянь.

Підставляючи рівняння 2 у рівняння 1, ми маємо:

2L + 2(L - 3) = 34

Спрощення рівняння:

2 л + 2 л - 6 = 34 4 л - 6 = 34 4 л = 40 л = 10

Підставляючи значення L назад у рівняння 2, ми можемо знайти W:

W = 10 - 3 W = 7

Отже, довжина прямокутника 10 см, а ширина 7 см.