Графік якої функції проходять через точку (2;1)? a) y=0,5x; б)y=x+1; B) y=2x-2; г)y=-2x-1.​

Терміново допоможіть!!! будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Кухоренко Егор.

\displaystyle\bf\\(2 \ , \ 1) \  \ \Rightarrow \ x=2 \  \ ; \  \ y=1\\\\1) \ y=0,5x\\\\1=0,5\cdot 2\\\\1=1 \ - \ verno

a)  проходит

\displaystyle\bf\\2) \ y=x+1\\\\1=2+1\\\\1=3 \ - \ neverno

б)  не проходит

\displaystyle\bf\\3) \ y=2x-2\\\\1=2\cdot 2-2\\\\1=2 \ - \ neverno

не проходит

\displaystyle\bf\\4) \ y=-2x-1\\\\1=-2\cdot 2-1\\\\1=-5 \ - \ neverno

не проходит

Ответ  :  a)  y = 0,5x