НЕ СКЛАДНЕ ЗАВДАННЯ!!! Знайдіть нулі функцій y=2^2+5x/x


Ответы на вопрос

Отвечает Шерниязов Витя.

Ответ: y=2^2+5x/x

y=4+5*1

y= 4+5

y= 9

Объяснение: