Кидають три гральні кубики. яка ймовірність того, що в сумі випаде 5 очок Помогите

пожалуйста!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

P(сума = 5) = 3 / 216 = 1/72 або приблизно 0,0139 або близько 1,39%.

Объяснение:

імовірність того, що в сумі випаде 5 очок при киданні трьох гральних кубиків, дуже мала.