Випадковим чином кидають 2 гральні кубики. Яка ймовірність того, що сума очок, що випаде, дорівнює

5 або 6

Ответы на вопрос

Отвечает Выборнов Данил.

Для одного кубика існує 6 можливих результатів випадінь (очки від 1 до 6). Тоді для двох кубиків існує 6*6 = 36 різних комбінацій очок. З них задовольняють умову наступні комбінації:

- для суми 5: 1 та 4, 2 та 3, 3 та 2, 4 та 1 - 4 комбінації;

- для суми 6: 1 та 5, 2 та 4, 3 та 3, 4 та 2, 5 та 1 - 5 комбінацій.

5+4 = 9 комбінацій, які нас задовольняють

р = 9/36 = 1/4 = 0,25